9 lipca 2018

Spływy na rzece Tanew

DAWID HAŁASA
ul. Słoneczna 4, 22-672 Susiec
tel. 605-335-133

PHU „PAGAJ” Beata Czochra – Zwierzyniec
ul. Partyzantów 51,
tel. 0501-057-933, 0512-449-229
e-mail: janczochra@wp.pl

Oferuje: organizację spływów kajakowych po rzece Wieprz i Tanew, wypożyczalnię kajaków, transport sprzętu na miejsce spływu, spływy indywidualne;
Zapewnia: nowe 2 osobowe kajaki z wygodnymi siedzeniami i szczelnymi komorami na bagaż, dla grup zorganizowanych opiekę ratownika i przewodnika, kamizelki asekuracyjne i wiosła.

Trasy spływów:
1) rzeka Wieprz:
– Obrocz – Zalew Rudka (czas przepływu ok. 2 godz.)
– Obrocz – Szczebrzeszyn (czas przepływu ok. 7 godz.)
2) rzeka Tanew:
– Osuchy – Pisklaki (czas przepływu ok. 2 godz.)
– Pisklaki – Króle Stare (czas przepływu ok. 6 godz.)
Inne trasy do uzgodnienia.

PHU „RELAKS” Mariusz Szymański – Zwierzyniec ul. 2-go Lutego 12
tel. 084 68-72-203, 0609-471-538
e-mail: szymanskimariusz@op.pl

Oferuje: spływy kajakowe po rzekach Wieprz, Tanew i Łada, wypożyczalnię sprzętu na spływy, wypożyczalnię kajaków wraz z przyczepą do transportu, spływy indywidualne, zmiany trasy spływu;
Zapewnia: jednoosobowe i dwuosobowe kajaki
z wodoszczelnym lukiem na bagażi wygodnymi siedzeniami, wiosła drewniane, kamizelki asekuracyjne, transport osób i sprzętu na miejsce spływu, parking
z dozorem dla samochodów i rowerów na czas trwania spływu,opiekę ratowników WOPR dla zorganizowanych grup wycieczkowych i przewodników PTTK.

Firma „FAN” – Kaczórki k/Krasnobrodu
tel. 0504-464-964, 0510-076-200
e-mail: splywy@wp.pl

Oferuje: spływy kajakowe po rzece Wieprz, Tanew, Bukowa i Łęg,
prowadzą kursy kajakowania dla początkujących, zapewniają bezpieczeństwo podczas spływu, dla chętnych robią serię pamiątkowych zdjęć ze spływu,

Trasy spływów:
1) rzeka Wieprz:
– Hutki – Bondyrz (czas przepływu 2-3 godz.)
– Bondyrz – Guciów ( 3-4 godz.)
– Hutki – Guciów (7 godz.)
– Hutki – Szczebrzeszyn (2-3 dni)
2) rzeka Tanew:
– Huta Szumy – Rebizanty (czas przepływu 3-4 godz.)
– Osuchy – Króle ( 5-6 godz.)
– Borowiec – Szostaki ( 5-6 godz.)
– Borowe Młyny – Osuchy (6-7 godz.)
– Króle – Harasiuki – Ulanów (5-6 godz.)