Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria Leśny zakątek galeria

Leśny zakątek

Do państwa dyspozycji jest domek wolno stojący, położony na ogrodzonej, dużej posesji, bezpośrednio w lesie.

Na parterze:

  • pokój 2-osobowy z osobną łazienką
  • pokój 2-osobowy
  • pokój 3-osobowy
  • kuchnia
  • łazienka

Na piętrze:

  • 4 pokoje 2-osobowe z osobnymi łazienkami i tv (cyfra+)
  • kuchnia

Zarówno na parterze jak i na piętrze znajdują się w pełni wyposażone kuchnie, w których  można przygotowywać posiłki we własnym zakresie.
Na naszej posesji można zbierać jagody i grzyby.

Udogodninia obiektu

Dodatkowe opcje cennika

Posiadamy 15 miejsc noclegowych Cena: 25-40 PLN od osoby Podane ceny za pobyt zależą od okresu i długości odpoczynku. Ceny za pobyt od grup zorganizowanych ustalane są indywidualnie. Dla dzieci w towarzystwie osób dorosłych przewidujemy znizki od 50-100%. Cena za pobyt jednej osoby w pokoju dwuosobowym wynosi od 40-50 zł.

Atrakcje dla turystów

Na naszej posesji można zbierać jagody i grzyby. Zapewniamy również miejsce na grill i ognisko (duża altanka z grillem), boisko do badmintona, huśtawkę, parking i garaż, w którym można postawić rowery. Za domem w niedalekiej odległości jest mała rzeka Jeleń, na której znajduję się wodospad o wysokość ok. 1,80 m. Działka jest położona bezpośrednio przy szlakach turystycznych, jest doskonałym startem do wędrówek po lesie.
Ładownie mapyproszę czekać...
Szlaki
-- Kliknij aby wybrać szlak --
ciekawe miejsca (0) oferty wypoczynku (0)