Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria

Stokrotka

OBIEKT
Proponujemy komfortowe i kameralne warunki dla 15 osób w 5 pokojach.

 • Wszystkie pokoje posiadają swoje indywidualne łazienki z prysznicami.
 • W każdym pokoju jest podwójne łoże oraz telewizor.
 • W obiekcie i na podwórzu zapewniamy bezprzewodowy dostęp do internetu.
 • Dotychczasowi goście doceniają szczególnie wygodne łóżka, drewniane podłogi, ciekawy wystrój wnętrza i ciepłą atmosferę.
 • Dobre samopoczucie zapewnia również przestronna, oddzielna i w pełni wyposażon kuchnia z jadalnią, umożliwiająca samodzielne przyrządzanie posiłków. Dla chętnych oferujemy obiady.


POKOJE

Nr 1; 2-3 osobowy – indywidualna łazienka, balkon, podwójne łoże o wym. 1,4 m x 2 m i jedno łóżko 1-os., telewizor oraz wi-fi
Nr 2; 2-3 osobowy – inywidualna łazienka 1 m poza pokojem, balkon, podwójne łoże o wym. 1,4 m x 2 m i jedno łóżko 1-os., telewizor oraz wi-fi
Nr 3; 2-osobowy – indywidualna łazienka, balkon, podwójne małżeńskie łoże o wym. 1,6 m x 2 m, telewizor oraz wi-fi
Nr 4; 3-4 osobowy – rodzinny, indywidualna łazienka,  łoże małżeńskie o wym. 1,6 m x 2 m i dwa pojednyncze, oraz telewizor i wi-fi.
Nr 5; 2-3 osobowy – usytuowany jest na parterze. Posiada osobne wejście z podwórza, taras i indywidualną przestronną łazienkę. Wyposażony jest w podwójne łóżko o wymiarach 1,40 m x 2 m i jedno pojedyncze oraz lodówkę, TV i

Na  naszym podwórzu oferujemy:

 • bezprzewodowy dostęp do internetu,
 • rowery bezpłatnie
 • naukę marszu i zasad bezpieczeństwa przy uprawianiu Nordic Walking oraz właściwie dobrane do wysokości uczestników kije do chodzenia.
 • ognisko lub grill,
 • boisko do ringo lub badmintona,
 • miejsce do zabawy dla dzieci (drabinki, piaskownica, teren trawiasty),
 • bezpłatny parking dla samochodów,
 • duży wybór map i przewodników (oraz pomoc przy planowaniu pobytu)
 • wyżywienie dla chętnych w sezonie, poza sezonym w ośrodkach oddalonych o 100-300m,
 • weekendowe i okolicznościowe imprezy integracyjne dla zorganizowanych grup do 12 osób,
 • załatwienie wszelkich formalności przy rezerwacji miejsc na wycieczkę po Roztoczu lub za granicę z uznanym na rynku biurze turystycznym.

Podstawowe zasady pobytu.

 1. Doba w obiekcie trawa od godz. 13:00 pierwszego dnia do 11:00 ostatniego dnia pobytu.
 2. Cisza nocna obejmuje czas od godziny 22:00 do 7:00 rano,
 3. W obiekcie panuje zakaz palenia tytoniu; palić można na balkonie i podwórzu.
 4. O złym stanie urządzeń należy niezwłocznie powiadomić gospodarzy.
 5. Przed zakończeniem pobytu należy zdać klucze. Nie oddanie kluczy naraża Państwa na koszty wymiany zamka.
 6. Zauważone uszkodzenia udostępnianych rowerów należy zgłosić przed wyjazdem.
 7. Prosimy o nie posługiwanie się w jednym czasie  urządzeniami o łącznej mocy przekraczającej 500 W. Niedostosowanie się do w/w wymogów może spowodować przeciążenie sieci i wyłączenie zasilania.
 8. Korzystanie z suszarek do grzybów lub owoców uzgadnia się z gospodarzami i obowiązkowo prowadzi w osobnym dostosowanym do tego celu pomieszczeniu. Nie można suszyć grzybów w pokojach.
 9. Parking na podwórzu jest darmowy lecz niestrzeżony.
 10. O zaproszeniu osób trzecich należy powiadomić gospodarzy.
 11. Przyjazd ze zwierzętami jest warunkowe i każdorazowo należy go uzgadniać przed rezerwacją.  Przyjazd z zwierzętami bez uzgodnienia może być potraktowany jako naruszenie umowy i zwlania gospodarzy od obowiązku przyjęcia gości.

Mamy nadzieję że powyższy regulamin jest  odpowiedzią na podstawowe pytania i przyjmiecie go Państwo jako gwarancję  dobrego odpoczynku w naszym obiekcie.

Zasady udostępniania rowerów

 1. Wypożyczanie rowerów w Gospodarstwie Agroturystycznym „STOKROTKA” jest bezpłatne. Prosimy o korzystanie z nich zgodnie z przeznaczeniem i oczyszczenie po powrociez z ewentualnego błota.
 2. Jakiekolwiek uszkodzenia zauważone przed wyjazdem, lub po powrocie należy zgłosić gospodarzowi. Poruszanie się rowerem uszkodzonym w ruchu publicznym stwarza zagrożenie dla osób jadących i postronnych.
 3. Naprawy prowadzi gospodarz.
 4. Koszty związane z rażąco niewłaściwym użytkowaniem rowerów ponosi wypożyczający.

Życzymy przyjemnej jazdy!

Gospodarze

 

Udogodninia obiektu

Dodatkowe opcje cennika

CENNIK POZASEZONOWY noclegów od 28 sierpnia 2016 r.  do 23 czerwca 2017 r.
Pokój 1-osobowy 40 zł/dobę/pokój
Pokój 2-osobowy (na 2 i więcej dób) 70 -  76 zł/dobę/pokój
Pokój 2-osobowy (na jedną dobę) 90 zł/pokój
Pokój 3-osobowy 99 - 105 zł/dobę/pokój
Pokój 4-osobowy 128 - 132 zł/dobę/pokój
Dostawka 25 zł/dobę/os.
Podane ceny dotyczą całego pokoju. W przypadku mniejszej ilości osób w pokoju cena jest niższa (np w pokoju 3 osobowym za pobyt 2-osób cena wynosi jak za pokój 2-osobowy). Dla dzieci (w towarzystwie dwóch osób dorosłych) przewiduje się zniżki do 50%. Uwaga! Ceny nie obowiązują w okresie: Majówki, weekendu Bożego Ciała i sylwestra.
CENNIK SEZONOWY noclegów od 24 czerwca 2016 r.  do 28 sierpnia 2016 r.
Pokój 2-osobowy 82 -  90 zł/dobę/pokój
Pokój 3-osobowy 105 - 111 zł/dobę/pokó
Pokój 4-osobowy 136 - 144 zł/dobę/pokój
Dostawka 25 zł/dobę/os.
CENNIK WYŻYWIENIA obiad .......... - 24 zł/os. obiadokolacja - 24 zł/os. śniadenie ..... - 16 zł/os kolacja ........ - 16 zł/os. Rezerwacja
 1. Rezerwacji noclegów można dokonać: - telefonicznie +48 606-456-125, +48 84 665-49-57, - e-mail: lagowski@susiec.com.pl - lub poprzez  [SYSTEM REZERWACJI ON LINE]
 2. Przed kontaktem warto zapoznać się ze stanem rezerwacji pokazanym w tabeli pod zakładką [Wolne terminy],
 3. Po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacji, zadatek  w ustalonej wysokości: 30% w okresie pozasezonowym, 40% w okresie wakacji i 50% w okresie specjalnym (majówka, Boże Ciało i sylwester) kosztów całego pobytu można dokonać w banku lub przelewem elektronicznym na konto: Łagowski Krzysztof, ul. Tomaszowska 21A, 22-672 Susiec, nr k-ta: 84-1240-2005-1111-0010-0624-6061 z dopiskiem w tytule: imię i nazwisko wpłacającego oraz termin rezerwacji od… do… .
 4. Czas oczekiwania od wstępnej rezerwacji do przekazania zadatku na nasze konto wynosi 4 doby (w przypadkach szczególnych za obopólną zgodą termin wpłaty może być wydłużony).
 5. W momencie wpływu pieniędzy na konto rezerwacja jest dokonana. Brak zadatku w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.
 6. O wpływie pieniędzy na nasze konto informujemy SMS-em lub e-mailem o ile przy rezerwacji zostanie podany nam nr tel. komórkowego lub e-mail, na który ta informacja ma być przekazana.
 7. W dniu przyjazdu meldujemy osoby przybywające i pobieramy pozostałą kwotę za cały zarezerwowany okres pobytu.
 8. Doba trwa od 13 do 11. Pobyt pierwszego dnia może być wcześniejszy a ostatniego dnia dłuższy, o ile nie koliduje z przyjazdem następnych gości. Ustalenie to musi być uzgodnione wcześniej.
 9. Rezygnacja z pobytu spowoduje że właciciel obiektu będzie mógł zachować otrzymany zadatek. W przypadkach szczególnych za zgodą obydwu stron wpłacona a niewykorzystana kwota może być uznana na poczet innego, uzgodnionego przez obydwie strony terminu. Kwota ta nie może być traktowana jako przedpłata na poczet pobytu w okresach: majówki, weekendu Bożego Ciała, wakacji i sylwestra.
CENY USŁUG ORGANIZOWANYCH PRZY WSPÓŁPRACY Z INNYMI ORGANIZATORAMI:
 • kulig z kateringiem 35 zł/os.
 • wycieczka po Roztoczu Środkowym 60 zł/os.
 • 2-godzinny spływ kajakiem 35 zł/ (2-os. kajak)
 • nauka jazdy konnej: w lonży 30 min lub 45 min na wybiegu od 25 do 35 zł w zależności od stadniny
 • nauka marszu Nordic Walking i jednorazowe wypożyczenie pary kijów Nordic Walking - 10 zł/os.

Atrakcje dla turystów

Ponadto proponujemy następujące sposoby spędzenie wolnego czasu:
 • spacery po 5 szlakach turystycznych w tym Nordic Walking. Gospodarz posiada uprawnienia przewodnika terenowego po Zamościu i Roztoczu oraz certyfikat ukończenia licencjonowanego kursu i tytuł przewodnika Nordic Walking. Na wyposażeniu gospodarstwa są profesjonalne kije.
 • wyjazd do Lwowa - SUSIEC jest doskonałą bazą wypadową na organizowane przez zaprzyjaźnione biuro podróży autokarowe wycieczki do LWOWA.  Załatwiamy wszelkie formalności przy rezerwacji miejsc. Koszt wycieczki ok. 130 PLN.
 • naukę jazdy wierzchem w trzech stadninach znajdujące się w odległości 16-20 km od Suśca. Oferowane tam konie pod siodło są dostosowywane do umiejętności zarówno dzieci jak i dorosłych, doświadczonych jeźdźców jak też i osób, które nigdy nie miały okazji usiąść na koniu. Koszt za godzinę jazdy w stadninach wynosi 25-30 zł.
 • spływy kajakowe na rzece: Tanew oraz na rzece Wieprz ; cena w zależności od długości trasy od 35 zł, do 55 zł za kajak 2-osobowy.
 • wędkowanie w Rzece Tanew i Wieprz  (pstrąg i lipień) oraz w zalewach: w Majdanie Sopockim i Józefowie. Formalności w Okręgowym Związkem Wędkarskim w Zamościu.
 • Można też wędkować w prywatnych okolicznych stawach hodowlanych: m. in. w Zatylu koło Bełżca, Rudzie Różanieckiej, w Hutkach  koło Krasnobrodu.
 • kulig lub wyjazd wozami do lasu połączony z ogniskiem; cena 35 zł/os. Na życzenie możliwa jest też organizacja kateringu.
 • wycieczki rowerowe po leśnych dukatach i asfaltowych drogach p. pożarowymi Nadleśnictwa Józefów, Narol i Tomaszów Lubelski, zamkniętych dla ruchu samochodowego. Wybrane trasy rowerowe wiodą przez najpiękniejsze zakątki tych terenów.
 • wycieczkę samochodem szlakiem drewnianych cerkwi (Wola Wielka, Radruż-opłata 2zł/os., Bełżec, Tomaszów Lubelski, Łosiniec, Kowalówka, Gorajec, Chotylub, Nowe Brusno, Łówcza),
 • krytą pływalnię w Centrum Rehabilitacji - Horyniec-Zdrój,
 • zwiedzanie Zamościa (przewodnik ul. Ormiańska 30, w Zamościu.
 • kąpielisko, plaża i molo nad zalewem w Majdanie Sopockim
Załatwiamy wszelkie formalności dotyczące w/w usług. Płatność u organizatorów lub ich przedstawicieli w terenie.
Ładownie mapyproszę czekać...
Szlaki
-- Kliknij aby wybrać szlak --
ciekawe miejsca (0) oferty wypoczynku (0)