Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria Komfortowe Domki na Roztoczu galeria

Komfortowe Domki na Roztoczu

Oferujemy pobyt w komfortowym, kompletnie wyposażonym drewnianym domku letniskowym w Majdanie Sopockim Pierwszym obok zalewu na rzece Sopot.

Domek letniskowy Majdan jest atrakcyjnym miejscem do udanego wypoczynku dla 5 – 7 osób, zlokalizowanym na 10 arowej, ogrodzonej działce. W jego przytulnym, drewnianym wnętrzu spędzisz wiele miłych chwil.

Dokładna lokalizacja:

Majdan Sopocki Pierwszy, nr 128

Współrzędne GPS: 50.455794, 23.171938

Najbliższe otoczenie:

 • 300 m do zalewu na rzece Sopot z plażą i strzeżonym kąpieliskiem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego,
 • 300 m do przychodni zdrowia i punktu aptecznego,
 • 200 m do sklepu,
 • 600 m do restauracji i baru,
 • 300 m do przystanku autobusowego i 2 km do stacji szynobusów.

Domek letniskowy Majdan jest samodzielnym, drewnianym, jednorodzinnym domem mieszkalnym, zlokalizowanym na 10 arowej, ogrodzonej działce, atrakcyjnym miejscem do udanego wypoczynku dla 5 – 7 osób.

Parter: Na parterze znajduje się: salon z wyjściem na zadaszony taras z widokiem na ogród, wyposażony w kominektelewizor, rozkładaną kanapę z dwoma fotelamianeks kuchenny z pełnym wyposażeniem (stół z krzesłami, lodówka, kuchnia indukcyjna, naczynia itp.); łazienka z prysznicem.

Poddasze: Na piętrze znajdują się: trzy sypialnie, dwie 2-osobowe, w tym jedna z łóżkiem podwójnym i wyjściem na taras oraz jedna 1-osobowa, a także toaleta.

Domek posiada ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń.

ZASADY REZERWACJI:

 1. Domek letniskowy można zarezerwować:
  telefonicznie:  +48 661 900 202; 601 276 138
  pocztą elektroniczną – e-mail: info@domki-roztocze.pl
  przy użyciu systemu rezerwacji, pamiętając o minimalnych czasach rezerwacji określonych w cenniku.
 2. Pobierana jest przedpłata w wysokości 30% kosztów całej usługi, którą należy przekazać w ciągu 4 dni po uzyskaniu potwierdzenia wstępnej rezerwacji na poniższy rachunek bankowy:
  KOMFORTOWE DOMKI NA ROZTOCZU
  ul. Roztocze 6
  22-600 Tomaszów lubelski
  Nr rachunku bankowego: 91 1020 5385 0000 9502 0143 3622
  W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę firmy rezerwującej usługę oraz termin pobytu.
 3. Rezerwacja następuje w momencie wpływu przedpłaty na w/w rachunek bankowy.  Brak przedpłaty w powyższym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.
 4. O wpływie przedpłaty na nasz rachunek bankowy informujemy rezerwującego SMS-em lub e-mailem na wskazany nam numer telefonu komórkowego lub adres e-mailowy.
 5. Pozostała należność za zarezerwowany pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.
 6. Doba noclegowa rozpoczyna się o godz.16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu zakończenia pobytu. Możliwe jest uzgodnienie przed przyjazdem innych godzin.
 7. W przypadku rezygnacji z rezerwacji lub skrócenia pobytu zwrot wniesionych  opłat jest możliwy po wynajęciu domku w uzgodnionym terminie na rzecz innego klienta.

Przy wykorzystaniu poniższego linku zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem pokazującym dostępne terminy:
– Terminy

Udogodninia obiektu

Akceptacja zwierząt
Aneks kuchenny
Balkon / Taras / Ganek
Dostęp do internetu
Grill / kominek murowany
Kominek
Miejsce na ognisko
Ogród
Ogrodzony parking
Plac zabaw dla dzieci
TV / Radio w pokoju
W pełni wyposażona kuchnia
Łazienka / Prysznic

Dodatkowe opcje cennika

Opłata zryczałtowana obejmuje wynajem całego domku przy pobycie do 5 osób. Możliwe jest zakwaterowanie dodatkowo 2 osób (przy wykorzystaniu rozkładanej kanapy na parterze) - wtedy dopłata za 1 osobę wynosi 60 zł/dobę /okres wakacyjny i świąteczny/ lub 50 zł/dobę / okres pozasezonowy/. Cennik wakacyjny: 380 zł/doba Obowiązuje od pierwszego dnia wakacji w czerwcu do 31 sierpnia. Minimalny czas rezerwacji: 7 dni (od soboty do soboty). Przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji ceny. Cennik okresów świątecznych ( Majówka, Boże Ciało ): 380 zł/doba Cennik pozasezonowy: 350 zł/doba Obowiązuje do pierwszego dnia wakacji w czerwcu i od 1 września. Minimalny czas rezerwacji: 3 dni. Przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji ceny.
Ładownie mapyproszę czekać...
Szlaki
-- Kliknij aby wybrać szlak --
ciekawe miejsca (0) oferty wypoczynku (0)