Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria Stokrotka galeria

Stokrotka

OBIEKT
Proponujemy komfortowe i kameralne warunki dla 15 osób w 5 pokojach.

Gospodarstwo Agroturystyczne „STOKROTKA” w Suścu
Alicja i Krzysztof Łagowscy
ul. Tomaszowska 21A, 22-672 Susiec, woj. lubelskie
tel. komórkowy 606-456-125, stacjonarny 84 665-49-57,
e-mail: lagowski@susiec.com.pl
www.stokrotka-roztocze.pl
Konto bankowe: 84 1240 2005 1111 0010 0624 6061
GPS N: 50° 24′ 42.35″ E: 23° 13′ 06.34″

 • Wszystkie pokoje posiadają swoje indywidualne łazienki z prysznicami.
 • W każdym pokoju jest podwójne łoże oraz telewizor.
 • W obiekcie i na podwórzu zapewniamy bezprzewodowy dostęp do internetu.
 • Dotychczasowi goście doceniają szczególnie wygodne łóżka, drewniane podłogi, ciekawy wystrój wnętrza i ciepłą atmosferę.
 • Dobre samopoczucie zapewnia również przestronna, oddzielna i w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, umożliwiająca samodzielne przyrządzanie posiłków. Dla chętnych oferujemy obiady.


POKOJE

Nr 1; 2-3 osobowy – indywidualna łazienka, balkon, podwójne łoże o wym. 1,4 m x 2 m i jedno łóżko 1-os., TV, wi-fi
Nr 2; 2-3 osobowy – indywidualna łazienka 1 m poza pokojem, balkon, podwójne łoże o wym. 1,4 m x 2 m i jedno łóżko 1-os., TV, wi-fi
Nr 3; 2-osobowy – indywidualna łazienka, balkon, podwójne małżeńskie łoże o wym. 1,6 m x 2 m, TV, wi-fi
Nr 4; 3-4 osobowy – rodzinny, indywidualna łazienka,  łoże małżeńskie o wym. 1,6 m x 2 m i dwa łóżka pojedyncze, TV, wi-fi.
Nr 5; 2-3 osobowy – usytuowany jest na parterze. Posiada osobne wejście z podwórza, taras i indywidualną przestronną łazienkę. Wyposażony jest w podwójne łóżko o wymiarach 1,40 m x 2 m i jedno pojedyncze oraz lodówkę, TV i wi-fi

Na  naszym podwórzu oferujemy:

 • bezprzewodowy dostęp do internetu,
 • rowery bezpłatnie
 • naukę marszu i zasad bezpieczeństwa przy uprawianiu Nordic Walking oraz właściwie kije do chodzenia.
 • ognisko, grill,
 • boisko do ringo lub badmintona,
 • miejsce do zabawy dla dzieci (drabinki, piaskownica, teren trawiasty),
 • bezpłatny parking dla samochodów,
 • duży wybór map i przewodników (oraz pomoc przy planowaniu pobytu)
 • wyżywienie dla chętnych w sezonie, poza sezonem w ośrodkach oddalonych o 100-300m,
 • weekendowe i okolicznościowe imprezy integracyjne dla zorganizowanych grup do 12 osób,
 • załatwienie wszelkich formalności przy rezerwacji miejsc na wycieczkę po Roztoczu lub za granicę z uznanym na rynku biurze turystycznym.

Podstawowe zasady pobytu.

 1. Doba w obiekcie trawa od godz. 13:00 pierwszego dnia do 11:00 ostatniego dnia pobytu.
 2. Cisza nocna obejmuje czas od godziny 22:00 do 7:00 rano,
 3. W obiekcie panuje zakaz palenia tytoniu; palić można na balkonie i podwórzu.
 4. O złym stanie urządzeń należy niezwłocznie powiadomić gospodarzy.
 5. Przed zakończeniem pobytu należy zdać klucze. Nie oddanie kluczy naraża Państwa na koszty wymiany zamka.
 6. Prosimy o nie posługiwanie się w jednym czasie  urządzeniami o łącznej mocy przekraczającej 500 W. Niedostosowanie się do w/w wymogów może spowodować przeciążenie sieci i wyłączenie zasilania.
 7. Korzystanie z suszarek do grzybów lub owoców uzgadnia się z gospodarzami i obowiązkowo prowadzi w osobnym dostosowanym do tego celu pomieszczeniu. Nie można suszyć grzybów w pokojach.
 8. Parking na podwórzu jest darmowy lecz niestrzeżony.
 9. O zaproszeniu osób trzecich należy powiadomić gospodarzy.
 10. Przyjazd ze zwierzętami jest warunkowe i każdorazowo należy go uzgadniać w trakcie rezerwacji.  Przyjazd z zwierzętami bez uzgodnienia może być potraktowany jako naruszenie umowy i zwalania gospodarzy od obowiązku przyjęcia gości.

Mamy nadzieję że powyższy regulamin jest  odpowiedzią na podstawowe pytania i przyjmiecie go Państwo jako gwarancję  dobrego odpoczynku w naszym obiekcie.

Zasady udostępniania rowerów

 1. Wypożyczanie rowerów w Gospodarstwie Agroturystycznym „STOKROTKA” jest bezpłatne. Prosimy o korzystanie z nich zgodnie z przeznaczeniem i oczyszczenie ich po powrocie.
 2. Zauważone uszkodzenia udostępnianych rowerów zarówno przed wyjazdem jak i po powrocie należy zgłosić gospodarzowi. Poruszanie się rowerem uszkodzonym w ruchu publicznym stwarza zagrożenie dla osób jadących i postronnych.
 3. Naprawy prowadzi gospodarz.
 4. Koszty związane z rażąco niewłaściwym użytkowaniem rowerów ponosi wypożyczający.

Życzymy przyjemnej jazdy!

Gospodarze

Udogodninia obiektu

Aneks kuchenny
Balkon / Taras / Ganek
Dostęp do internetu
Grill / kominek murowany
Miejsce na ognisko
Możliwość wypożyczenia rowerów
Możliwość zamawiania posiłków
Ogrodzony parking
Plac zabaw dla dzieci
Telefon
TV / Radio w pokoju
W pełni wyposażona kuchnia
Łazienka / Prysznic
Łazienka w pokoju

Dodatkowe opcje cennika

CENNIK POZASEZONOWY noclegów od 28 sierpnia 2018 r.  do 23 czerwca 2017 r.
Pokój 1-osobowy 45 zł/dobę/pokój
Pokój 2-osobowy (na 2 i więcej dób) 76 -  80 zł/dobę/pokój
Pokój 2-osobowy (na jedną dobę) 90 zł/pokój
Pokój 3-osobowy 105 - 120 zł/dobę/pokój
Pokój 4-osobowy 132 - 140 zł/dobę/pokój
Dostawka 25 zł/dobę/os.
Podane ceny dotyczą całego pokoju. W przypadku mniejszej ilości osób w pokoju cena jest niższa (np w pokoju 3 osobowym za pobyt 2-osób cena wynosi jak za pokój 2-osobowy). Dla dzieci (w towarzystwie dwóch osób dorosłych) przewiduje się zniżki do 50%. Uwaga! Ceny nie obowiązują w okresie: Majówki, weekendu Bożego Ciała i sylwestra.
CENNIK SEZONOWY noclegów od 22 czerwca 2019 r.  do 31 sierpnia 2019 r.  
Pokój 2-osobowy   90 zł/dobę/pokój
Pokój 3-osobowy  120 zł/dobę/pokój
Pokój 4-osobowy  148 zł/dobę/pokój
Dostawka   30 zł/dobę/os.
  CENNIK WYŻYWIENIA
 • obiad                 - 25 zł/os.
 • obiadokolacja - 25 zł/os.
 • śniadanie        - 18 zł/os
 • kolacja             - 18 zł/os.
 

REZERWACJA

 1. Rezerwacji noclegów można dokonać: - telefonicznie +48 606-456-125, +48 84 665-49-57, - e-mail: lagowski@susiec.com.pl- lub poprzez  [SYSTEM REZERWACJI ON LINE]
 2. Po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacji, zadatek  w ustalonej wysokości: 30% w okresie pozasezonowym, 40% w okresie wakacji i 50% w okresie specjalnym (majówka, Boże Ciało i sylwester) kosztów całego pobytu można dokonać w banku lub przelewem elektronicznym na konto: Łagowski Krzysztof, ul. Tomaszowska 21A, 22-672 Susiec, nr k-ta: 84-1240-2005-1111-0010-0624-6061 z dopiskiem w tytule: imię i nazwisko wpłacającego oraz termin rezerwacji od… do… .
 3. Czas oczekiwania od wstępnej rezerwacji do przekazania zadatku na nasze konto wynosi 4 doby (w przypadkach szczególnych za obopólną zgodą termin wpłaty może być wydłużony).
 4. W momencie wpływu pieniędzy na konto rezerwacja jest dokonana. Brak zadatku w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.
 5. O wpływie pieniędzy na nasze konto informujemy SMS-em lub e-mailem o ile przy rezerwacji zostanie podany nam nr tel. komórkowego lub e-mail, na który ta informacja ma być przekazana.
 6. W dniu przyjazdu meldujemy osoby przybywające i pobieramy pozostałą kwotę za cały zarezerwowany okres pobytu.
 7. Doba trwa od godz. 13:00 do 11:00. Pobyt pierwszego dnia może być wcześniejszy a ostatniego dnia dłuższy, o ile nie koliduje z przyjazdem następnych gości. Ustalenie to musi być uzgodnione wcześniej.
 8. Rezygnacja z pobytu spowoduje że właściciel obiektu będzie mógł zachować otrzymany zadatek. W przypadkach szczególnych za zgodą obydwu stron wpłacona a niewykorzystana kwota może być uznana na poczet innego, uzgodnionego przez obydwie strony terminu. Kwota ta nie może być traktowana jako przedpłata na poczet pobytu w okresach: majówki, weekendu Bożego Ciała, wakacji i sylwestra.
  CENY USŁUG ORGANIZOWANYCH PRZY WSPÓŁPRACY Z INNYMI ORGANIZATORAMI:
 • kulig z kateringiem ok. 35 zł/os.
 • wycieczka po Roztoczu Środkowym ok. 60 zł/os.
 • 2-godzinny spływ kajakiem ok. 35 zł/ (2-os. kajak)
 • nauka jazdy konnej: w lonży 30 min lub 45 min na wybiegu od 30 do 35 zł w zależności od stadniny
 • nauka marszu Nordic Walking i jednorazowe wypożyczenie pary kijów Nordic Walking - 10 zł/os.

Atrakcje dla turystów

Ponadto proponujemy następujące sposoby spędzenie wolnego czasu:
 • spacery po 5 szlakach turystycznych w tym Nordic Walking. Gospodarz posiada uprawnienia przewodnika terenowego po Zamościu i Roztoczu oraz certyfikat ukończenia licencjonowanego kursu i tytuł przewodnika Nordic Walking. Na wyposażeniu gospodarstwa są profesjonalne kije.
 • wyjazd do Lwowa - SUSIEC jest doskonałą bazą wypadową na organizowane przez zaprzyjaźnione biuro podróży autokarowe wycieczki do LWOWA.  Załatwiamy wszelkie formalności przy rezerwacji miejsc. Koszt wycieczki ok. 130 PLN.
 • naukę jazdy wierzchem w trzech stadninach znajdujące się w odległości 16-20 km od Suśca. Oferowane tam konie pod siodło są dostosowywane do umiejętności zarówno dzieci jak i dorosłych, doświadczonych jeźdźców jak też i osób, które nigdy nie miały okazji usiąść na koniu. Koszt za godzinę jazdy w stadninach wynosi 20-35 zł.
 • spływ kajakiem na rzece: Tanew oraz na rzece Wieprz ; cena w zależności od długości trasy od 35 zł, do 45 zł za kajak 2-osobowy.
 • wędkowanie w Rzece Tanew i Wieprz  (pstrąg i lipień) oraz w zalewach: w Majdanie Sopockim i Józefowie. Formalności w Okręgowym Związkiem Wędkarskim w Zamościu.
 • Można też wędkować w prywatnych okolicznych stawach hodowlanych: m. in. w Zatylu koło Bełżca, Rudzie Różanieckiej, w Hutkach  koło Krasnobrodu.
 • kulig lub wyjazd wozami do lasu połączony z ogniskiem; cena 35 zł/os. Na życzenie możliwa jest też organizacja kateringu.
 • wycieczki rowerowe po leśnych dukatach i asfaltowych drogach p. pożarowymi Nadleśnictwa Józefów, Narol i Tomaszów Lubelski, zamkniętych dla ruchu samochodowego. Wybrane trasy rowerowe wiodą przez najpiękniejsze zakątki tych terenów.
 • wycieczkę samochodem szlakiem drewnianych cerkwi (Wola Wielka, Radruż-opłata 2zł/os., Bełżec, Tomaszów Lubelski, Łosiniec, Kowalówka, Gorajec, Chotylub, Nowe Brusno, Łówcza),
 • krytą pływalnię w Centrum Rehabilitacji - Horyniec-Zdrój,
 • zwiedzanie Zamościa (przewodnik ul. Ormiańska 30, w Zamościu.
 • kąpielisko, plaża i molo nad zalewem w Majdanie Sopockim
Załatwiamy wszelkie formalności dotyczące w/w usług. Płatność u organizatorów lub ich przedstawicieli w terenie.
Ładownie mapyproszę czekać...
Szlaki
-- Kliknij aby wybrać szlak --
ciekawe miejsca (0) oferty wypoczynku (0)