Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria Strażnica Carska galeria

Strażnica Carska

Proponujemy Państwu w Carskiej Strażnicy pokoje dwu i czteroosobowe, ze śniadaniem w cenie noclegu. Dla wszystkich Gości udostępniamy możliwość korzystania z restauracji i klubu. Pokoje są w pełni wyposażone, klimatyzowane i przygotowane na przyjazd gości.

Zapraszamy na nocleg w Carskiej Strażnicy. Nowe meble, przyjemny wystrój, klimatyzowane pokoje, dostęp do restauracji i klubu, to wszystko znajdziecie Państwo w naszym Ośrodku. W Carskiej Strażnicy dysponujemy pokojami, które łącznie pomieszczą 18 osób. W ofercie pokoje dwu oraz czteroosobowe. Gościom, którzy zdecydują się na nocleg w Strażnicy zapewniamy śniadanie. Ponadto każdy, kto zdecyduje się przenocować w Carskiej Strażnicy może liczyć na monitorowane, bezpieczne miejsce parkingowe i całodobową obsługę.

Oferujemy:
– bezprzewodowy dostęp do internetu,
– ognisko lub grill,
– bezpłatny parking dla samochodów,
– mapy i przewodniki (oraz pomoc przy planowaniu pobytu)
– wyżywienie całodzienne w restauracji
– weekendowe i okolicznościowe imprezy integracyjne dla zorganizowanych grup do  100 osób,
– pomoc przy wszelkich formalności dotyczących rezerwacji miejsc na wycieczki po Roztoczu lub za granicę z biurem turystycznym.

Ponadto proponujemy następujące sposoby spędzenie wolnego czasu:
– spacery po  szlakach turystycznych w tym Nordic Walking.
– korzystanie w pobliżu – latem z naturalnych zbiorników wodnych, basenów, – zimą lodowisk w Tomaszowie i Zamościu, biegowych tras narciarskich,
– sezonowych atrakcji typu
– grzybobranie,
– spływy kajakowe na rzece: Tanew oraz na rzece Wieprz ; cena w zależności od długości trasy.
– wędkowanie w Rzece Tanew i Wieprz (pstrąg i lipień) oraz w zalewach: w Majdanie Sopockim i Józefowie. Można też wędkować w prywatnych okolicznych stawach hodowlanych: m. in. w Zatylu koło Bełżca, Rudzie Różanieckiej, w Hutkach  koło Krasnobrodu.
– wycieczki rowerowe po leśnych dukatach i asfaltowych drogach p. pożarowymi Nadleśnictwa Józefów, Narol i Tomaszów Lubelski, zamkniętych dla ruchu samochodowego. Wybrane trasy rowerowe wiodą przez najpiękniejsze zakątki tych terenów.
– wycieczkę samochodem szlakiem drewnianych cerkwi (Wola Wielka, Radruż, Bełżec, Tomaszów Lubelski, Łosiniec, Kowalówka, Gorajec, Chotyl Nowe Brusno, Łówcza),
– zwiedzanie Zamościa (przewodnik ul. Ormiańska 30, w Zamościu.
– kąpielisko, plaża i molo nad zalewem w Majdanie Sopockim

Podstawowe zasady pobytu
1. Doba w obiekcie trawa od godz. 14:00 pierwszego dnia do 12:00 ostatniego dnia pobytu.
2. Cisza nocna obejmuje czas od godziny 22:00 do 7:00 rano,
3. W obiekcie panuje zakaz palenia tytoniu
4. O złym stanie urządzeń należy niezwłocznie powiadomić gospodarzy.
5. Przed zakończeniem pobytu należy zdać klucze. Nie oddanie kluczy naraża Państwa na koszty wymiany zamka.
6. Korzystanie z suszarek do grzybów lub owoców uzgadnia się z gospodarzami i obowiązkowo prowadzi w osobnym dostosowanym do tego celu pomieszczeniu. Nie można suszyć grzybów w pokojach.
7. Parking na podwórzu jest darmowy, monitorowany całodobowo, parking zamykany na noc.
8. O zaproszeniu osób trzecich należy powiadomić gospodarzy.
9. W ośrodku nie ma możliwości przetrzymywania zwierząt.

Mamy nadzieję że powyższy regulamin jest odpowiedzią na podstawowe pytania i przyjmiecie go Państwo jako gwarancję  dobrego odpoczynku w naszym obiekcie.

Udogodninia obiektu

Dodatkowe opcje cennika

Cena (za dobę ze śniadaniem) Nocleg 75,- zł od osoby Śniadania serwowane są w restauracji w godz. 8:00 – 10:00. Cennik wyżywienia zgodnie z cenami karty menu w restauracji Zapraszamy do rezerwacji pokoi i do skorzystania z naszej oferty.
Ładownie mapyproszę czekać...
Szlaki
-- Kliknij aby wybrać szlak --
ciekawe miejsca (0) oferty wypoczynku (0)