Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria Wypoczynek u Piotra galeria

Wypoczynek u Piotra

Nowiny są piękną wsią położoną na Roztoczu w gminie Susiec. Obok domu wczasowego  płynie rzeka Sopot, która w dalszej części tworzy wiele pięknych wodospadów.  W odległości dwóch kilometrów od „Domu wczasowego” we wsi Majdan Sopocki znajduje się zalew, który w upalne, letnie dni może być wspaniałą atrakcją. Przez wieś biegnie szlak turystyczny, który ułatwia poruszanie się podczas spacerów.
Dom wczasowy „U Piotra” usytuowany jest 500 m od wioski wśród lasu sosnowego. Do dyspozycji gości jest cały obiekt: są cztery pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz jeden pokój 4-osobowy, salon z kominkiem i kuchnia oraz kącik dla dzieci. Pokoje wykończone są w drewnie.  Do pokoi są osobne wejścia z tarasu, z którego rozciąga się widok na stawy i rzekę Sopot.
Do dyspozycji wczasowiczów na terenie obiektu znajduje się prywatne boisko do siatkówki plażowej. Dla miłośników wędkarstwa specjalną atrakcją będą dwa stawy hodowlane znajdujące się na posesji, a miłośnicy zdrowego odżywiania mogą skorzystać z   ekologicznych produktów żywnościowych.
Obiekt całoroczny !!!

POKOJE
Proponujemy komfortowe warunki dla 15 osób w pokojach:
Nr 1, 2 os. z indywidualną łazienką, podwójnym łóżkiem,TV
Nr 2, 2 os. z indywidualną łazienką, dwoma łóżkami i radiem  , TV
Nr 3, 2 os. z indywidualną łazienką, dwoma łóżkami i radiem ,TV
Nr 4, 2 os. z indywidualną łazienką, podwójnym łóżkiem i radiem ,TV
Nr 5, 4 os.  z indywidualną łazienką, z dwoma podwójnymi łóżkami i radiem ,TV

Wszystkie pokoje posiadają swoje indywidualne łazienki z prysznicami. Wygodę zapewnia również oddzielna i w pełni wyposażona kuchnio – jadalnia (lodówka, kuchenka gazowa, zmywarka, piec do pieczenia chleba, pełna zastawa)  umożliwiająca samodzielne przyrządzanie posiłków. Dla chętnych oferujemy wyżywienie w osobnym pokoju

Udogodninia obiektu

Aneks kuchenny
Balkon / Taras / Ganek
Dostęp do internetu
Grill / kominek murowany
Kominek
Miejsce na ognisko
Możliwość wypożyczenia rowerów
Możliwość zamawiania posiłków
Ogród
Ogrodzony parking
Plac zabaw dla dzieci
TV / Radio w pokoju
W pełni wyposażona kuchnia
Łazienka / Prysznic
Łazienka w pokoju

Dodatkowe opcje cennika

Pokój nr 1,4 : 2-osobowy 80 zł/dobę/pokój Pokój nr 2,3,: 2-osobowy 70 zł/dobę/pokój Pokój nr 5: 4-osobowy 120 zł/dobę/pokój Weekendy świąteczne (Święta Wielkiej Nocy, Majówka, Boże Ciało, Boże Narodzenie, Sylwester) 15 % drożej. Doba w „Domu wczasowym” trwa od 13 do 11. Pobyt pierwszego dnia może być wcześniejszy a ostatniego dnia dłuższy, o ile nie koliduje z przyjazdem następnych gości. Rezerwację przyjmujemy telefonicznie lub przez internet. Pobieramy przedpłatę w wysokości 50% pobytu. Pozostała kwota po przybyciu. Podane ceny noclegów dotyczą pokoju (nie osoby) i zależą od okresu, wielkości grupy i długości wypoczynku. Dla dzieci do lat 3 nocleg za darmo bez świadczeń, Mile widziane grupy zorganizowane!!!

Atrakcje dla turystów

- Bezpłatny, strzeżony parking dla samochodów - Altanka do spędzania wolnego czasu i spożywania posiłków na świeżym powietrzu - Grill i wyznaczone miejsce na ognisko - Boisko do siatkówki plażowej - Miejsce do zabawy dla dzieci - Własne stawy hodowlane - Możliwość wypożyczenia rowerów - Nordic walking - Duży wybór map i przewodników (oraz pomoc przy planowaniu pobytu) - Dla chętnych możliwość wyżywienia - Bezprzewodowy dostęp do internetu w pokojach i na podwórzu - Możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej (urodziny, imieniny, Sylwester)
Ładownie mapyproszę czekać...
Szlaki
-- Kliknij aby wybrać szlak --
ciekawe miejsca (0) oferty wypoczynku (0)