11 lutego 2018

Sprawozdanie z IX Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich o Puchar Gryfa

Sprawozdanie z IX Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich o Puchar Gryfa.

W dniu 10 lutego 2018 r. w Suścu odbyły się IX Ogólnopolskie Zawody Narciarskie o Puchar Gryfa.

Organizatorami byli:

  • Lubelski Okręgowy Związek Narciarski
  • Starosta Tomaszowski – Jana Kowalczyk
  • Wójt Gminy Susiec- Zbigniew Naklicki

Warunki atmosferyczne dopisały. Lekki mróz i świeży śnieg poprawiły nastroje osobom, patrzącym w niebo z niepokojem w przeddzień imprezy. W zawodach brali udział zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych. Startowali seniorzy, juniorzy i maluchy.

Zaplecze lokalowe zabezpieczył Gminny Ośrodek Kultury w Suścu, którego pracownicy  serwowali też gorące napoje i gorącą kiełbasę. Wraz ze strażakami i pracownikami  Urzędu Gminy Susiec starali się aby zawody odbyły się sprawnie i w miłej atmosferze. Impreza wszystkim przypadła do gustu.
Miło było usłyszeć od osób, które przyjechały nawet z Warszawy, że bardzo im się podobało i że przyjadą za rok.

Okolicznościowe puchary zwycięzcom, a dyplomy wszystkim zawodnikom wręczył  Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego jednocześnie Sekretarz Gminy Susiec – Tadeusz Suski. Podziękował on serdecznie  zawodnikom
za udział, a przedstawicielom LOZN, pracownikom GOK, strażakom
i wszystkim, którzy uczestniczyli w organizacji zawodów za bardzo dobrą pracę. Pogratulował też Stanisławowi  Mandziukowi, jedynemu zawodnikowi Gminy Susiec za godne reprezentowanie organizatora zawodów. Podkreślił,
ogromna satysfakcję z tego, że zawody podobały się uczestnikom.  Zapewnił, że w następnych latach Gmina Susiec dołoży starań aby było równie dobrze, a nawet lepiej.

[WYNIKI ZAWODÓW]