6 października 2017

Udało się. „Rowerem po Roztoczu” wyróżnione.

W dniu 5 października 2017 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się gala rozstrzygnięcia XV edycji konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2017”

Celem konkursu było wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych. Zgłoszone propozycje zostały poddane ocenie Kapituły, do której zaproszeni zostali eksperci z zakresu promocji i turystyki, oraz Internautów.

Z przyjemnością informuję, że projekt pt.  „Rowerem po Roztoczu” na 25 zgłoszonych, wspaniałych produktów turystycznych Lubelszczyzny, przedstawionych pod linkiem https://www.facebook.com/events/141195906496170/permalink/141213103161117/?notif_t=like¬if_id=1505911788894547, zakwalifikował się do grona dziewięciu wyróżnionych, zajmując piąte miejsce.

Pełniejsze sprawozdanie z uroczystości na stronie LROT pod linkiem http://www.lrot.pl/konkurs-najlepszy-produkt-turystyczny-wojewodztwa-lubelskiego-2017-znamy-laureatow/

Otrzymane wyróżnienie dla „Rowerem po Roztoczu” jest sukcesem wszystkich zaangażowanych 11 gmin: Zwierzyniec, Krasnobród, Józefów, Susiec, Bełżec, Lubycza Królewska, Narol, Horyniec Zdrój, Cieszanów oraz gminy Tomaszów Lub. i Adamów, które swoją decyzją przyłączenia się do wspólnej akcji, pomogły jury w podjęciu takiej decyzji.

Miałem przyjemność osobiście odebrać dyplom wyróżnienia, ale dedykuję go wszystkim biorącym udział w projekcie gminom.

Wierzę, że utworzony Szlak Rowerowy Polski Wschodniej Green Velo wsparty wyróżnionym programem rozwoju turystyki aktywnej „Rowerem po Roztoczu” przyczynią się do większej promocji wypoczynku na Roztoczu.

Krzysztof Łagowski