CEZAN – Usługi Campingowy galeria

CEZAN – Usługi Campingowy

Domki  Campingowe wyposażone w aneks kuchenny i pełny węzeł sanitarny z natryskiem, na piętrze znajdują się dwie sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim i wyjściem na balkon, druga z dwoma tapczanikami. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, kuchnię gazową, czajnik elektryczny i wszystkie potrzebne garnki,talerze, talerzyki, sztućce. W salonie na dole jest TV satelitarna i dodatkowa kanapa dla ewentualnych  2 gości ( dodatkowe osoby płatne po 30zł za osobę ). Wynajem domku jest możliwy tylko co najmniej na 4 doby po 170zł/doba dla maximum 4 osób. W sąsiedztwie domków znajduje się duża huśtawka ,a na werandzie każdego domku plastikowy stolik i krzesełka.

Pawilon z segmentami 2 i 4 osobowymi.

W każdym segmencie jest salon z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę i kuchenkę gazową, czajnik i podstawowe naczynia kuchenne dla określonej liczby osób. W większym segmencie jest osobna sypialnia dla dwóch osób. Są tez łazienki z natryskami i umywalkami zasilanymi własnymi bojlerami

Pokoje 2 i 4 osobowe posiadamy też pokoje do wynajęcia wyposażone w pościel, talerze, talerzyki, sztućce i szklanki. W pokojach 4 osobowych są również lodówki dla pozostałych gości są dwie duże lodówki w pomieszczeniu kuchennym zaopatrzonym w garnki, patelnie i inne potrzebne sprzęty używane do przyrządzania posiłków. Sanitariaty, umywalnie i natryski są dostępne na korytarzu. W budynku w świetlicy jest też telewizor, na placu miejsce na ognisko, grilla w miarę możliwości z opałem. Opłata za jedną noc 25 zł od osoby przy dłuższym pobytach opłaty maleją.

Pole namiotowe
Jest też u nas możliwość rozbicia namiotów lub postawienia przyczepy campingowej. Samochodami dojeżdżamy do swojego obozowiska. Dostępne są sanitariaty, umywalki ,zlewozmywak jak i natrysk na polu namiotowym.Cena to 10 zł osoba , opłaty za przyczepę i przyłącze energii elektrycznej do niej.

Po uzgodnieniu z właścicielem przyjmujemy też czworonogi bez opłat.
W miarę możliwości przechowujemy rowery .
Teren jest ogrodzony .
Na placu są huśtawki i stoły dla gości.
Posiadamy wypożyczalnię sprzętu wodnego rowerki, kajaki, łódki.

Udogodninia obiektu

Aneks kuchenny
Balkon / Taras / Ganek
Miejsce na ognisko
Ogrodzony parking
TV / Radio w pokoju
Łazienka / Prysznic
Ładownie mapyproszę czekać...
Szlaki
-- Kliknij aby wybrać szlak --
ciekawe miejsca (0) oferty wypoczynku (0)