Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria Kajaki Susiec.pl galeria

Kajaki Susiec.pl

Zapraszamy wszystkich turystów odwiedzających Susiec na jedną z największych atrakcji naszego regionu- Rodzinne spływy kajakowe po rzece Tanwi. Trasa spływu znajduje się ok 3 km od Suśca w miarę możliwości jest również możliwość dowozu  z obiektów noclegowych należących do stowarzyszenia.

Ceny już od 20 zł za osobę. Dzieci d0 5 roku życia na specjalnej dostawce płyną za darmo.

Opis trasy :

Paary – Huta Szumy jest to odcinek bardzo bezpieczny ponieważ głębokość wody nie przekracza 1m. Odcinek polecamy przede wszystkim osobom początkującym i rodzinom z małymi dziećmi. Trasa zaczyna się pod mostem w miejscowości Paary
a kończy pod mostem w miejscowości Huta Szumy ( przed Rezerwatem Nad Tanwią) . Spływ tym odcinkiem przy spokojnym wiosłowaniu trwa 2 do 3 godzin. Woda jest płytka przejrzysta , z kremowym piaskiem na dnie. Trasa spływu prowadzi przez nieznane zakamarki , przez krainę nieskończonych, pełnych tajemnic lasów . Płynąc obcujemy z przyrodą i zwierzętami, z powodzeniem możemy obserwować ptaki siedzące na gałęziach kłaniających się rzece drzew czy podziwiać rzadko spotykane gatunki roślin.
Z upływem kolejnych kilometrów pejzaż ulega zmianie , od łagodnych słonecznych polan dookoła, po leśny gąszcz, niczym lasy Amazonii. Gałęzie liściastych drzew splatają się, tworząc nad nami zaczarowany świat zieleni. Tanew na tym odcinku jest kręta wąska i płytka.
Dość duża liczba zakrętów może być uciążliwa dla osób początkujących, lecz ta uciążliwość kończy się w momencie opanowania sztuki sterowania kajakiem. Pod koniec trasy rzeka rozszerza się a dno robi się kamieniste.
Napotkamy tam również serię małych wodospadzików o wysokości ok. 15 cm , które również są bardzo urokliwe. Cała trasa w linii prostej ma długość 4 km jednak spora liczba zakrętów wydłuża trasę do 6 km.

tel. do organizatora 605335133 www.kajakisusiec.pl

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem sprzętu sportowego i nie świadczy usług noclegowych.

Udogodninia obiektu

Akceptacja zwierząt
Aneks kuchenny
Balkon / Taras / Ganek
Bar
Dostęp do internetu
Grill / kominek murowany
Kominek
Miejsce na ognisko
Możliwość wypożyczenia rowerów
Możliwość zamawiania posiłków
Ogród
Ogrodzony parking
Plac zabaw dla dzieci
Prasowanie
Recepcja
Restauracja
Sala konferencyjna
Sauna
Siłownia
Śniadanie wliczone w cenę
Spa
Telefon
TV / Radio w pokoju
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Usługi prania
W pełni wyposażona kuchnia
Łazienka / Prysznic
Łazienka w pokoju
Ładownie mapyproszę czekać...
Szlaki
-- Kliknij aby wybrać szlak --
ciekawe miejsca (0) oferty wypoczynku (0)