Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan galeria

Komfortowe Domki na Roztoczu-Domek Majdan

Oferujemy pobyt w komfortowym, kompletnie wyposażonym drewnianym domku letniskowym w Majdanie Sopockim Pierwszym obok zalewu na rzece Sopot.

Domek letniskowy Majdan jest atrakcyjnym miejscem do udanego wypoczynku dla 5 – 7 osób, zlokalizowanym na 10 arowej, ogrodzonej działce. W jego przytulnym, drewnianym wnętrzu spędzisz wiele miłych chwil.

Dokładna lokalizacja:

Majdan Sopocki Pierwszy, nr 128

Współrzędne GPS: 50.455794, 23.171938

Najbliższe otoczenie:

 • 300 m do zalewu na rzece Sopot z plażą i strzeżonym kąpieliskiem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego,
 • 300 m do przychodni zdrowia i punktu aptecznego,
 • 200 m do sklepu,
 • 600 m do restauracji i baru,
 • 300 m do przystanku autobusowego i 2 km do stacji szynobusów.

Domek letniskowy Majdan jest samodzielnym, drewnianym, jednorodzinnym domem mieszkalnym, zlokalizowanym na 10 arowej, ogrodzonej działce, atrakcyjnym miejscem do udanego wypoczynku dla 5 – 7 osób.

Parter: Na parterze znajduje się: salon z wyjściem na zadaszony taras z widokiem na ogród, wyposażony w kominektelewizor, rozkładaną kanapę z dwoma fotelamianeks kuchenny z pełnym wyposażeniem (stół z krzesłami, lodówka, kuchnia indukcyjna, naczynia itp.); łazienka z prysznicem.

Poddasze: Na piętrze znajdują się: trzy sypialnie, dwie 2-osobowe, w tym jedna z łóżkiem podwójnym i wyjściem na taras oraz jedna 1-osobowa, a także toaleta.

Domek posiada ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń.

ZASADY REZERWACJI:

 1. Domek letniskowy można zarezerwować:
  telefonicznie:  +48 661 900 202; 601 276 138
  pocztą elektroniczną – e-mail: info@domki-roztocze.pl
  przy użyciu systemu rezerwacji, pamiętając o minimalnych czasach rezerwacji określonych w cenniku.
 2. Pobierana jest przedpłata w wysokości 30% kosztów całej usługi, którą należy przekazać w ciągu 4 dni po uzyskaniu potwierdzenia wstępnej rezerwacji na poniższy rachunek bankowy:
  KOMFORTOWE DOMKI NA ROZTOCZU
  ul. Roztocze 6
  22-600 Tomaszów lubelski
  Nr rachunku bankowego: 91 1020 5385 0000 9502 0143 3622
  W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę firmy rezerwującej usługę oraz termin pobytu.
 3. Rezerwacja następuje w momencie wpływu przedpłaty na w/w rachunek bankowy.  Brak przedpłaty w powyższym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.
 4. O wpływie przedpłaty na nasz rachunek bankowy informujemy rezerwującego SMS-em lub e-mailem na wskazany nam numer telefonu komórkowego lub adres e-mailowy.
 5. Pozostała należność za zarezerwowany pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.
 6. Doba noclegowa rozpoczyna się o godz.16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu zakończenia pobytu. Możliwe jest uzgodnienie przed przyjazdem innych godzin.
 7. W przypadku rezygnacji z rezerwacji lub skrócenia pobytu zwrot wniesionych  opłat jest możliwy po wynajęciu domku w uzgodnionym terminie na rzecz innego klienta.

Przy wykorzystaniu poniższego linku zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem pokazującym dostępne terminy:
– Terminy

Udogodninia obiektu

Akceptacja zwierząt
Aneks kuchenny
Balkon / Taras / Ganek
Dostęp do internetu
Grill / kominek murowany
Kominek
Miejsce na ognisko
Ogród
Ogrodzony parking
Plac zabaw dla dzieci
TV / Radio w pokoju
W pełni wyposażona kuchnia
Łazienka / Prysznic

Dodatkowe opcje cennika

Opłata zryczałtowana obejmuje wynajem całego domku przy pobycie do 5 osób. Możliwe jest zakwaterowanie dodatkowo 2 osób (przy wykorzystaniu rozkładanej kanapy na parterze) - wtedy dopłata za 1 osobę wynosi 70 zł/dobę. Cennik wakacyjny: 430 zł/doba Obowiązuje od pierwszego dnia wakacji w czerwcu do 31 sierpnia. Minimalny czas rezerwacji: 7 dni (od soboty do soboty). Przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji ceny. Cennik okresów świątecznych ( Majówka, Boże Ciało ): 430 zł/doba Cennik pozasezonowy: 390 zł/doba Obowiązuje do pierwszego dnia wakacji w czerwcu i od 1 września. Minimalny czas rezerwacji: 2 dni. Przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji ceny.
Ładownie mapyproszę czekać...
Szlaki
-- Kliknij aby wybrać szlak --
ciekawe miejsca (0) oferty wypoczynku (0)